Petr Marek

    Vyjimečné dárky pro vyjimečné a úspěšné muže

 Petr Marek se zabývá výrobou dřevěných modelů automobilů, které se používají jako dárky a luxusní prezenty firem. Z jeho dílny vzešla celá řada unikátních modelů, které můžete shlédnout v rozsáhlé galerii.

"Modely jsou vyrobeny z kvalitního přírodně sušeného dřeva třešně, hrušně a tureckého ořechu. Způsob výroby vyžaduje velmi vysokou řemeslnou zručnost a klade vysoké nároky na přesnost. Využívají se současné i velmi staré způsoby zpracování dřeva. 

Snahou je co nejvěrněji vystihnout jednotlivé charakteristické znaky automobilu. Modely nikdy nejsou naprosto přesné kopie, ale je do nich vložen originální design, který se projevuje kombinací barev dřeva a respektování specifiky přírodního materiálu."

Modely jsou exkluzivním dárkem, které používají jako prezenty přední firmy (např. ŠKODA - AUTO a.s., IVECO Czech republic, Mercedec Benz a další), které je věnovaly předním osobnostem celého světa.

Modely se používají převážně jako luxusní dárky a prezenty. Jsou dodávány včetně skleněné vitrýny s pískováním a dřevěným podstavcem.

 Modely si můžete prohlédnout kousek od Prahy v Mochově v krásném Hotelu Bouček http://www.mochov.com/ nebo v dílně V Liptále u Vsetína.

Travesti
Petr Marek

Petr Marek
 Liptál 520,  756 31
 +420 603 175 996
  marek.pet@tiscali.cz

Dílna:  Liptál 520       756 31                                        

foto  Milan Ošťádal   Vsetín

        Petr Marek